KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024288
nr 1402 4288
Josef Jungwirth
(1869-1950), Österrike
Oljemålning, Tillskriven, Rotnäs. Ej signerad. Olja på duk, 62x50, oramad
Josef Jungwirth, Österrikisk bildkonstnär född 1869, död 1950.
måndag 7 juni 2021
kl 18:37:15
Josef Jungwirth
Läs mer om Josef Jungwirth